Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Vánoční cukroví nelze objednat s ostatním zbožím - objednejte samostatně! Děkujeme

HPP - Barista/obsluha v prodejně

Brno
praxe nutná

Máš rád/a sladké a baví tě pracovat s lidmi? Přidej se k nám do cukrárny Větrník a staň se součástí našeho mladého a přátelského týmu na jedné z našich 5 poboček v Brně a okolí. Nepotřebuješ žádné odborné vyučení – ale praxe z prodeje nebo obsluhy je vítána. Všechno potřebné tě naučíme, včetně přípravy kávy s naším zkušeným baristou. U nás je práce rychlá, pohodlná a hlavně zábavná. Přijď mezi nás a pomoz nám dělat lidem den sladší!

Hodíš se k nám na prodej?

Udělej si rychlý test, ať hned víš, jestli se k nám na prodej hodíš. Je to jednoduché – když odpovíš upřímně a zatrhneš 6x ANO, hodíš se k nám do prodeje:

Tvoje skóre:

Máš 6x po sobě “Ano”! Skvěle se hodíš do na prodej do našich cukráren. Odpověz na inzerát a my se ti ozveme.

To je nám líto, práce na naších prodejnách ti sedět nebude. Ale třeba by ti sedla nějaká pozice u nás ve výrobě

Co je dobré vědět o práci baristky/prodavačky:

Koho hledáme:

  • Pozitivní vztah ke sladkému a kávě :)
  • Nepožadujeme vyučení v oboru, ale praxe z obsluhy nebo prodeje se hodí

Náplň práce

  • Práce v mladém kolektivu
  • Příprava kávy (zaškolení našim zkušeným baristou)
  • Prodej zákusků, zmrzliny, chlebíčků
  • Prodej je přes pult s sebou – táckový systém, nemáme obsluhu u stolů – vše je tím rychlejší a pohodlnější
  • Úklid a správa pracoviště

Směny

  • Pevně dané a neměnné směny – krátký vs. dlouhý týden
  • Krátký týden: St, Čt
  • Dlouhý týden: Po, Út, Pá, So, Ne
VIDEO (1:11) – podívej se, co dělá baristka ve Větrníku a jak rozdává radost lidem z Brna a okolí a dělá jim den sladší.

Proč pracovat ve Větrníku v Brně?

Jsme rodinná cukrárna. Záleží nám na spokojenosti našich lidí. A ​proto ti nabízíme:

Férovou mzd​u

Platíme více, než je v cukrářské​m oboru​ běžné.

St​ravenkový paušál

Peníze na stravování ti pošleme každ​ý měsí​c přímo na tvůj účet.

Multisport kartu

Ať jsi stále fit. Můžeš chodit do fitka, ​na​ masáž nebo třeba do sauny.

Sl​evy na dorty

Všechny naše dobroty u nás poří​díš z​a speciální ceny.

Do​volená 20+1 dní

Za každý odpracovaný rok u ná​s dostaneš 1 den dovolené navíc​.

Vý​hodné volání

Speciální tarif s nízkými cenami pro ​tebe i tvou rod​inu.

Líbí se ti nabídka práce ve Větrníku? Vyplň formulář a my se ti ​ozveme.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Běží na ASPIFY