Informace o cookies na této stránce
Vetrnik.cz potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Nejlepší cukrárna v Brně je Větrník

V testu Brněnských cukráren, pořádaného deníkem ROVNOST jsme s převahou vyhráli první místo a titul – nejlepší cukrárna v Brně. Toto ocenění nás zavazuje a budeme dělat všechno pro to, aby tomu bylo i nadále.

Děkujeme

Nejlepší cukrárna v Brně

Kam na nejchutnější dorty a zmrzlinu? Do Větrníku – nejlepší cukrárny v Brně

Chcete si s kamarádkou poklábosit nad dobrou kávou a zákuskem, dopřát dětem sladkost nebo si sami osladit život? Zveme vás do naší cukrárny Větrník v Řečkovicích. Ta se totiž může oficiálně pochlubit nejlepšími zákusky v Brně. Nejen větrníky, ale i ostatní dortíky, totiž svou kvalitou přesvědčily v roce 2015 čtenáře Deníku rovnost, aby pro nás hlasovali v anketě o nejlepší cukrárnu. Výhrou jsme sobě i ostatním dokázali, že poctivá cukrařina má smysl. Tuto práci děláme už přes dvacet let a budeme se snažit tyto standardy udržet i nadále k vaší spokojenosti.

„Před několika lety začala mamka uvažovat o vlastní výrobě zákusků,“ vysvětluje syn zakladatele Radim Řezáč. Tato myšlenka se mu zalíbila a podporoval ji i po tom, co řízení podniku převzal. V druhém patře rodinného domku tak vznikla výrobna, kde cukrářka a zakladatelka Větrníku Marie Řezáčová denně dohlíží nad pečením dortů a zákusků, na kterých si pak pochutnáváte. Cukrářky ve Větrníku používají jen kvalitní suroviny a zákusky dělají přesně tak, jak je pekly i naše babičky. Tradičně a s láskou.

Na hodnocení vás návštěvníků a milovníků sladkých dobrot majitelům záleží ostatně nejvíce. „Lidé musí produktu věřit, aby si ho koupili,“ potvrzuje tato slova Řezáč. Důvěru podle něj cukrárna získává tím, že si lidé mezi sebou vyměňují pozitivní recenze na její produkty. Nejčastěji chválí živočišnou šlehačku a pravé máslo, se kterými cukrářky pracují namísto šlehačky rostlinné a nezdravých ztužených tuků. Na dodržování kréda „s poctivostí nejdál dojdeš“ si Větrník zakládá.

Pokud s návštěvou stále váháte, na webových stránkách si můžete vybrat přes dvacet klasických dortů, které vždy najdete i v našich vitrínách. A pokud sháníte dort na poslední chvíli, v nákupním centru Královo Pole nově nabízíme celé dorty zmražené moderní a šetrnou metodou, které do tří hodin od nákupu můžete bez obav servírovat na vaší oslavě. Čtenáři rovnosti též ocenili možnost objednání speciálních dortů, jejichž tvar můžeme přizpůsobit přáním vašich dětí. Není pro nás problém upéct dětský dort ve tvaru medvídka, krtečka nebo modernějšího Spongeboba.

Nabídka zákusků vás také nezklame. Nabízíme velký výběr poctivých zákusků jako je laskonka, pusinka, špička nebo větrník s velkou porcí pudinkové a tmavší karamelové náplně ze živočišné šlehačky. Ten zákazníci spolu s dortem Pohádka nejvíce kupují.

Abychom nezapomněli, výhra v soutěži o nejlepší cukrárnu nás motivovala k tomu, abychom si sami vyráběli zmrzlinu. Zatím připravujeme směs na tu točenou, kterou prodáváme jak v Řečkovicích v nepřehlédnutelném růžovém domečku, tak v pobočce v Králově Poli. Do ovocné přidáváme pasírované plody, abychom potěšili vaše pohárky tou nejlepší chutí. Že chutná skvěle potvrdila nezávislá porota MF Dnes, která naši zmrzlinu zařadila mezi nejlepší v Jihomoravském kraji. Do budoucna proto plánujeme vlastní výrobu rozšířit i na zmrzlinu kopečkovou.

Pro ty, jež mají cukrárnu daleko od bydliště, připravujeme zbrusu novou pobočku v Králově Poli. „Bude pojata moderně s nádechem staré cukrárny,“ popisuje její budoucí podobu Řezáč. Součástí bude i dětský koutek. Těšíme se na vás v roce 2017 i tam.

Váš Větrník

Co říkají naši zákazníci:

V týdnu jsem si u vás v Tescovým čtverečku koupil řez Rafaelo... To se zas chuťový buňky vyřádily !!! Myslím, že bych se vašema zákuskama mohl UŽRAT k smrti ! Omlouvám se za ten hrubší výraz ale spisovně "ujíst" neodpovídá realitě.

Ludvík Franta

Děkuji za super dort k 20tinám!:)) Byl výbornej:))

Dominika Cheníčková

Takhle by zákusky měly chutnat vždy a všude ;-) Buďte vzorem ostatním.

Majkl von Orzeschin
Další zákazníci


Provozovna Řečkovice s kavárnou Palackého nám. - Řečkovice Otevírací doba:
Denně: 10:00 – 19:00
Mimořádná otevírací doba:
Od 1.5.2024 denně 10:00 - 19:30
Cukrárna v NC Královo pole NC Královo pole Otevírací doba:
Denně: 9:00 – 21:00
Mimořádná otevírací doba:
8.5.2024 Zavřeno

Provozovna OC Campus Square Brno - Bohunice OC Campus Square Otevírací doba:
Denně: 9:00 – 20:00
Mimořádná otevírací doba:
8.5.2024 Zavřeno
Zmrzlinárna Venhudova Venhudova - Černá pole Otevírací doba:
Denně: 11:00 – 19:30

Zmrzlinářství Řečkovice Zmrzlinářství Řečkovice Otevírací doba:
13-18 hodin
Mimořádná otevírací doba:
Od 1.5.2024 denně 11:30 - 19:30
Provozovna Lidická Lidická Otevírací doba:
Denně: 11:00 - 19:00
Provozovna Lelekovice Lelekovice Pouze výdej objednávek:
po - ne: 10:00 - 17:00
Větrník na sociálních sítích
Facebook Větrník     Instagram Větrník
Rychlý kontakt
E-mail:
Tento email neslouží pro objednávky.
Pro objednávky využijte náš e-shop.
Kariéra

Chcete pracovat v naší cukrárně?
Máte k dortům, pečení nebo prodávaní kladný vztah?
Vyplňte tento formulář.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Běží na ASPIFY