Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Vánoční cukroví nelze objednat s ostatním zbožím - objednejte samostatně! Děkujeme

HPP - Vedoucí směny cukrářek

Lelekovice
praxe nutná

Přidej se k našemu týmu v cukrárně Větrník a podílej se na výrobě našich vyhlášených zákusků, dortů a zmrzlin, které milují lidé z celého Brna a okolí. Budeš pracovat v Lelekovicích v nové moderní výrobně naší rodinné cukrárny Větrník. Vlakem z Brna hl. nádraží to k nám do Lelekovic trvá 19 minut (vlaková stanice Česká) a pak už jen 2 minuty pěšky. To není tak daleko, jak se zdá :-)

Hodíš se na vedoucí směny cukrářek?

Udělej si rychlý test, ať hned víš, jestli se k nám do výroby hodíš. Je to jednoduché – když odpovíš upřímně a zatrhneš 7x ANO, hodíš se do naší cukrářské výroby:

Tvoje skóre:

Máš 7x po sobě “Ano”!! Skvěle se hodíš do naší cukrářské výroby. Odpověz na inzerát a my se ti ozveme.

To je nám líto, práce v naší výrobě ti sedět nebude. Ale třeba by ti sedla nějaká pozice u nás v prodeji.

Co je dobré vědět o práci vedoucí směny v cukrářské výrobně?

Koho hledáme:

  • Cukrářku tělem i duší, co má zkušenosti jak s výrobou tak vedením lidí
  • Hledáme přirozeného lídra, který umí lidi motivovat

Náplň práce:

  • Vedení týmu 6-ti cukrářek a 4 brigádníků na vaší směně
  • Rozdělování denní práce a práce s vaším týmem
  • Kontrola kvality a efektivity prováděné práce
  • Organizace celé směny k efektivitě
  • Zaučování nových lidí
  • Vyvýjení a testování nových produktů

Směny:

  • Pevně dané směny – krátký vs. dlouhý týden
  • Krátký týden: St, Čt, Pá vždy 5:30 - 16:00
  • Dlouhý týden: Po, Út, Pá, So, Ne, vždy 5:30 - 16:00

Místo výkonu práce:

  • Hlavní 684/106, Lelekovice, Brno–venkov, A1 Park - Blok B - mapa
  • Kousek před výrobnou stojí vlak i autobus (stanice Česká).
  • Z autobusové zastávky to k nám trvá 4 minuty pěšky a od vlakové jen 2 min.
  • Cesta vlakem k nám z hl. nádraží z Brna trvá jen 19 minut a z Tišova jen 14 min.
  • Cesta vlakem k nám z  Tišnova trvá jen 14 minut.
VIDEO (0:55) – podívej se, kde sídlí naše cukrářská výrobna a kudy k ní vede cesta z vlaku nebo autobusu – je to skutečně kousek.

Proč pracovat ve Větrníku v Brně?

Jsme rodinná cukrárna. Záleží nám na spokojenosti našich lidí. A ​proto ti nabízíme:

Férovou mzd​u

Platíme více, než je v cukrářské​m oboru​ běžné.

St​ravenkový paušál

Peníze na stravování ti pošleme každ​ý měsí​c přímo na tvůj účet.

Multisport kartu

Ať jsi stále fit. Můžeš chodit do fitka, ​na​ masáž nebo třeba do sauny.

Sl​evy na dorty

Všechny naše dobroty u nás poří​díš z​a speciální ceny.

Do​volená 20+1 dní

Za každý odpracovaný rok u ná​s dostaneš 1 den dovolené navíc​.

Vý​hodné volání

Speciální tarif s nízkými cenami pro ​tebe i tvou rod​inu.

Líbí se ti nabídka práce ve Větrníku? Vyplň formulář a my se ti ​ozveme.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Běží na ASPIFY